Barion Pixel
Darčekový poukaz

Darčekový poukaz

Je veľmi ťažké vymyslieť, aký by bol najlepší a najužitočnejší darček na Vianoce alebo na akúkoľvek príležitosť, ktorá by určite priniesla radosť. Nákupnému darčekovému poukazu na detskú obuv by sa určite každý potešil. Je Darčekový poukazveľmi ťažké vybrať správnu obuv kvôli jej veľkosti, alebo výberu modelu. Ak však darujete darčekový poukaz, darca si môže vybrať, čo sa mu páči.

Ako si objednať?

Objednajte si darčekový poukaz v hodnote 16,99 Eur (kliknutím na tento link si ho viete objednať>>>),  alebo 32,99 Eur (kliknutím na tento link si ho viete objednať>>>) a my vám pošleme darčekový poukaz, kde si sami uvediete meno osoby, ktorej ho darujete. Ak by ste mali záujem o inú sumu, kontaktujte nás na jednom z doleuvedených kontaktov. 

Možnosti platby

1. Dobierka, ktorá má poplatok 4,5 Eur. 

2. Kreditnou kartou alebo platbou vopred bez poplatku.

Na Darčekový poukaz sa 20 % zľava nevzťahuje!

Nemusíte sa obávať, že poukaz nedostane do Vianoc, pretože Vám vieme zaslať poukaz aj elektronicky a originál neskôr poštou. Neváhajte a objednajte si hoci aj deň pred Vianocami 23. decembra a obdržíte darčekový poukaz elektronicky.

Ako viete darčekový poukaz uplatniť?

Pri objednávke zadajte kód do okienka kód kupónu, ktorý máte na poukážke a kód potvrďte. Kód si môžete uplatniť iba raz.

Kontakty:  

Mobil: 00421 905 836877 

Weboldal: www.detska-obuv.sk

E-mail: info@supykids.sk