D.D.step modré chlapčenské detské topánky na suchý zips 26-31 s barefoot podrážkou

Stav: ✓ Na sklade
Číslo položky: S073-504AM

45.99 €
Od 41.99 €

-9 %Rozmer:
ks:


Informácie o veľkosti

Veľkosť Supykids topánok sa líši od ostatných výrobcov.
Skontrolujte veľkosť obuvi vášho dieťaťa pomocou tabuľky veľkostí!


Tabuľka veľkostí
Vlastnosti produktu

Barefoot  "bosý" alebo "naboso". Jedná sa o topánky verne napodobňujúca pocit chôdze či behu naboso, ktoré sú pre človeka najprirodzenejšie. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali dokonalý kontakt s terénom a maximálne prirodzený pohyb s najväčšou možnou propriocepcie. Zároveň však chráni chodidlá pred možným zranením ostrými predmetmi, proti vplyvom počasia a podobne. Nemusíte sa tak báť zranenia. Barefoot topánky sú vyrábané za pomoci najmodernejších technológií a prvotriednych materiálov, takže ochrana vašich chodidiel je viac ako dostatočná. 

Noha v barefoot topánke sa nachádza bezprostredne nad tenkou podrážkou. Topánka nie je vystlané žiadnu penou, a tak môže vaše chodidlo plne vnímať informácie o teréne, v ktorom sa pohybuje. Barefoot topánky sú neskutočne pohodlné, ani neviete, že ich máte na nohe. Zároveň vaše chodidlá neustále pracujú, na rozdiel od iných druhov topánok, a posilňujú sa. Rovnako tak správne držanie tela.

VODEODOLNÉ

Špeciálnym prostriedkom potiahnutá obuv, ktorá pomáha udržať povrch topánky čistý, vďaka efektu "LOTUS".
3D technológia šitia

Nová technológia výroby 3D pre maximálny komfort.
Zošitím zvršku a podrážky minimalizujeme množstvo použitého lepidla. Výsledkom je odolnejšia obuv s menším množstvom chemikálií.

Zvršok topánky, vnútorná stielka sú z pravej, kvalitnej kože

Naše výrobky sú vyrobené z originálnej, vysoko kvalitnej kože, ktoré poskytujú maximálne pohodlné celodenné nosenie a vynikajúci pocit jemnosti.
Vyberateľná antivibračná stielka

Ergonomická stielka je vyrobená z kože, ktorá zabezpečuje prirodzený kontakt nohy s topánkou, čím poskytuje väčšie pohodlie a tým zlepšuje priedušnosť obuvi. Stielku je možné vybrať a vymeniť, takže je ľahké ju čistiť a vysušiť. Antivibračná komfortná stielka znižuje zaťaženie detských nôh.

Protišmyková podrážka

Podrážka je vyrobená z prírodného kaučuku. Použitie gumy s vysokou čistotou zaručuje trvanlivosť. Podrážka na špičke topánok je posilnená a odolná voči fyzickému nárazu, je protišmyková. Topánky sú ľahké, a vzhľadom na ich pružnosť ľahko ohýbateľné, umožňujúce prirodzený pohyb.
Ohybnosť

Naše topánky sú pohodlné, ohybné, pri členku a päte vystužené, dobre držia pätu. Vzhľadom k ich anatomickej štruktúre umožňujú prirodzený pohyb.
BEZPEČNÁ DOPRAVA
Balík vám bezpečne dopravíme do vlastných rúkBEZSTAROSTNÉ NAKUPOVANIE
Nakupujte bezpečne, 14 dňová garancia výmeny tovaru100% SPOĽAHLIVÝ OBCHOD
Predávame detské topánky už 8 rokov!
Naposledy zobrazené produkty

Podobné výrobky

Vyhodnoťte produkt!