D.D.step modré chlapčenské detské kotníkové topánky na suchý zips 19-24 s kožušinkou

Stav: ✗ Nenachádza sa na sklade
Číslo položky: 018-41
Od 38.99 €

Vlastnosti produktu

Barefoot  "bosý" alebo "naboso". Jedná sa o topánky verne napodobňujúca pocit chôdze či behu naboso, ktoré sú pre človeka najprirodzenejšie. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali dokonalý kontakt s terénom a maximálne prirodzený pohyb s najväčšou možnou propriocepcie. Zároveň však chráni chodidlá pred možným zranením ostrými predmetmi, proti vplyvom počasia a podobne. Nemusíte sa tak báť zranenia. Barefoot topánky sú vyrábané za pomoci najmodernejších technológií a prvotriednych materiálov, takže ochrana vašich chodidiel je viac ako dostatočná. 

Noha v barefoot topánke sa nachádza bezprostredne nad tenkou podrážkou. Topánka nie je vystlané žiadnu penou, a tak môže vaše chodidlo plne vnímať informácie o teréne, v ktorom sa pohybuje. Barefoot topánky sú neskutočne pohodlné, ani neviete, že ich máte na nohe. Zároveň vaše chodidlá neustále pracujú, na rozdiel od iných druhov topánok, a posilňujú sa. Rovnako tak správne držanie tela.

Teplá podšívka

Obuv obsahuje teplú podšívku, takže počas chladného počasia udržuje chodidlá dieťaťa v teple.
3D technológia šitia

Nová technológia výroby 3D pre maximálny komfort.
Zošitím zvršku a podrážky minimalizujeme množstvo použitého lepidla. Výsledkom je odolnejšia obuv s menším množstvom chemikálií.

Zvršok topánky, vnútorná stielka sú z pravej, kvalitnej kože

Naše výrobky sú vyrobené z originálnej, vysoko kvalitnej kože, ktoré poskytujú maximálne pohodlné celodenné nosenie a vynikajúci pocit jemnosti.
Vyberateľná antivibračná stielka

Ergonomická stielka je vyrobená z kože, ktorá zabezpečuje prirodzený kontakt nohy s topánkou, čím poskytuje väčšie pohodlie a tým zlepšuje priedušnosť obuvi. Stielku je možné vybrať a vymeniť, takže je ľahké ju čistiť a vysušiť. Antivibračná komfortná stielka znižuje zaťaženie detských nôh.

Protišmyková podrážka

Obuv je vyrobená z prírodného kaučuku. Použitie gumy s vysokou čistotou zaručuje trvanlivosť. Podrážka na špičke topánok je posilnená a odolná voči fyzickému nárazu, je protišmyková. Topánky sú ľahké, a vzhľadom na ich pružnosť ľahko ohýbateľné, umožňujúce prirodzený pohyb.
Ohybnosť

Naše topánky sú pohodlné, ohybné, pri členku a päte vystužené, dobre držia pätu. Vzhľadom k ich anatomickej štruktúre umožňujú prirodzený pohyb.
PREPRAVA ZDARMA
Při objednávkách uhrazených předem bankovním převodem nebo bankovní kartouBEZSTAROSTNÉ NAKUPOVANIE
Nakupujte bezpečne, 14 dňová garancia výmeny tovaru100% SPOĽAHLIVÝ OBCHOD
Predávame detské topánky už 8 rokov!
Naposledy zobrazené produkty

Podobné výrobky

Vyhodnoťte produkt!