Barion Pixel
Názory zákazníkov

Iba Vašu obuv odporučíme našim priateľom!

Objednala som si u Vás detskú obuv, ktorá bola nakoniec o číslo väčšia. Ale nič to, odložili sme ju na jeseň, pre vstup do škôlky. Potom som na to zabudla. O niekoľko týždňov ste mi zavolali, že máte menšie číslovanie, keby som chcela výmenu. Povedala som áno. Výmena bola zadarmo, personál bol veľmi ochotný, odvtedy ich moja dcéra používa a zbožňuje. Ďakujem Vám za ochotu a pozornosť. Samozrejme iba Vašu obuv budeme odporúčať našim priateľom.

Ďakujem, Henrieta Horváthová


Topánky Supy sú vynikajúce, už nechodíme k lekárovi, chodíme už iba nakupovať topánky Supy!

Keď nastali problémy s chodidlami môjho dieťaťa (príznaky podobné plochým nohám a zlému držaniu tela), objavila som na internete detskú obuv Supy. Pred tým sme pravidelne chodili k lekárovi s týmto problémom. Raz sa pán doktor spýtal, aké topánky moje dieťa používa. pretože musí vypísať dieťaťu vložky do topánok, som povedala, že nosíme topánky Supy. Povedal, že v tomto prípade nie je nutné kupovať špeciálne vložky, pretože pozná topánky Supy a on by odporučil práve tie.


Naše prvé topánky boli Supykids a odvtedy sme na tom nič nezmenili.


Naše prvé topánky boli Supykids a odvtedy sme na tom nič nezmenili, pretože nám veľmi sadli. Ponúkajú presne to, čo zdravé detské nohy potrebujú: materiál je čistá koža, sú precízne zostavené, fixujú členky, a vnútorná päta je dostatočne supinovaná. Ešte nikdy som nemala problémy s ich kvalitou, pritom ich veľa krát používame do terénu! V porovnaní s inými značkami je dostupná cena.


- Hajni, Baja


Ak začne dieťa chodiť, neľutujme peniaze na kvalitnú, zdravú obuv, pretože v budúcnosti sa iba takto stane z dieťaťa zdravý dospelý.


My 4 roky poznáme Supy a naše tri deti nosia len tieto topánky. Začalo to najstaršou dcérou, keď nám ortopéd povedal, že ak začne dieťa chodiť, neľutujme peniaze na kvalitnú, zdravú obuv, pretože v budúcnosti sa iba takto stane z dieťaťa zdravý dospelý.  Kúpila som prvé tzv. supinované topánky, ktoré zabezpečujú fixáciu členku, a vnútorné strany päty sú vystužené, tým zaisťujú správne držanie tela. V čase, keď už aj moje tretie dieťa začalo chodiť som vedel, kt...


Po 1 roku používania topánok Supykids sa ploché nohy, a nohy do X môjho syna zlepšili


Mnoho mojich priatelov mi odporúčalo topánky Supy, ale bohužiaľ sme ich zašali používať neskoro, až vo veku 2,5 rokov. Už vtedy bolo jasné že má ploché nohy, preto sme, po viacerých iných značkách, začali používať Supy. Po 1 roku používania topánok Supy sa ploché nohy, a nohy do X môjho syna zlepšili. Myslím si, že ak by sme začali hneď od začiatku používať Supy topánky, nemal by môj syn ploché nohy. Ak budem mať druhé dieťa, určite bude používať Supy sandále už od prvého krôčku.


Ga...


Dnes sme si vo Vašom obchode kúpili detské topánky pre mladšiu dcérku.

Vážené topánky Supy!

Odkedy naša staršia dcéra nosí supinované topánky (asi pol roka), výrazne sa jej zlepšila klenba a svalstvo päty. Okrem toho sa už nesťažuje na bolesť nôh alebo únavu. Takéto topánky sme začali nosiť na radu ortopedického lekára, a sme veľmi spokojní s výberom. Náš prvý nákup nepadol na vašu značku, ale podrážky topánok druhej značky sa veľmi rýchlo obnosili a deformovali. Podrážky SupyKids sú však veľmi odolné, a pritom flexibilné.

 

S pozdravom,

Dereskei Dóra, (st...


Teraz sú už topánky Supykids aj atraktívnejšie popri ich užitočnosti :)

Vážená pani,

Vďaka za korektný a pružný prístup! Vďaka mojej neznalosti až tretie sandále, čo som si objednala, boli správnej veľkosti, ale vždy ste boli ochotní ich bezplatne vymeniť. Táto veľkosť je dobrá a sandálky sú veľmi vkusné. Veľmi dobre stoja na nohách môjho syna a myslím si, že aj v budúcnosti si budem objednávať u Vás, teraz už zbežnejšie :)) Som rada, že teraz sú už topánky Supykids aj atraktívnejšie popri ich užitočnosti :) A čo je pre mňa nové, pretože sme zatiaľ používali iné značky, vaše topánky m...


Fyzioterapeut nám poradil túto značku topánok, pretože sa Henike vybáčali chodidlá dovnútra 

Mala asi 2 roky, keď nám fyzioterapeut poradil túto značku topánok, pretože sa Henike vybáčali chodidlá dovnútra. Hneď sme si aj kúpili pre začiatok sandále a odvtedy nosíme iba túto značku. V auguste sme boli na kontrole u ortopéda a dostali sme dobrú správu, že naša malá slečna má členky v poriadku. Tešíme sa, že máte čoraz viac krásnych modelov. Veľmi čakáme zimnú obuv.

 

Vďaka!

Vaša verná zákazníčka: K. Magdika


Preventívne používame supinovanú obuv, môžem potvrdiť, že sandále, topánky sú nielen zdraviu prospešné, ale aj pohodlné.

Vážené Supy!

Chcela by som Vám poslať svoje skúsenosti ohľadne topánok Supy. Prvé Supy sandálky sme kúpili, keď mala dcérka 1 rok, odvtedy už vynosila pár ks Supy topánok. Všetky zbožňovala. Preventívne používame supinovanú obuv, môžem potvrdiť, že sandále, topánky sú nielen zdraviu prospešné, ale aj pohodlné. Už viac druhov supinovaných topánok som mala v ruke, ale nemenila by som. Supykids, majú vynikajúcu štruktúru a pohodlnú, mäkkú stielku.


Po našej dcére sme vybrali z vašich modelov sandále aj pre nášho syna.

Vážené Supykids!

Po našej dcére sme vybrali z vašich modelov sandále aj pre nášho syna. Na fotke síce sedí, ale na vlastných nohách sa vyšplhal tak vysoko. :) Len preto sedí, aby si vedel pozrieť psíka (vaše logo) na päte topánky. :) Vidieť, že oveľa stabilnejšie chodí v obuvi, ako doma v ponožkách, alebo naboso. Iba pár mesiacov chodí, ale už beží. :) Ďalšou vec je, že topánky sú ľahko obuteľné kvôli zapínaniu na suchý zips, čo je aj pre nás úľava.   Takže pokiaľ sa bude dať, bude si obúvať...


Cestovali sme až 200 km za topánkami SupyKids ...

Vážené Supykids!

Na návrh nášho fyzioterapeuta sme sa začali informovať o topánkach Supy. Veľmi dobre nás informovala Vaša stránka, takže sme sa nezdráhali cestovať 200 km, aby sme si ich mohli osobne vyskúšať. Boli sme veľmi spokojní s prístupomVášho personálu a obzvlášť spokojní s s kvalitou a dizajnom topánok. Čakám na zimné topánky, ktoré pridáte na stránky, pretože aj s tých chceme značku Supy. Teraz si už vieme kúpiť topánky aj bez vyskúšania.

 

 

S pozdravom, P. Sinkó Csenge


Všetkým mojim deťom kupujem obuv Supykids :)

Vážené Supy!

Moje dievčatko sa narodilo v roku 2008. Keď mala 10 mesiacov kúpila som jej topánky Supykids. Veľmi sa nám páčia, dá sa povedať, že všade nosíme tieto topánky, v škôlke, vonku na dvore, doma… Supy topánky nosí aj môj 6,5 ročný syn a aj 4,5 ročná dcéra, o chvíľu aj môj 8 mesačný syn. Sú veľmi pohodlné, stabilne držia členky dieťaťa. Odvtedy ako ich nosia, nemajú žiadne problémy. Ceny sú v pohode, nehovoriac o stálych akciách na vašom webe.

Ďakujeme, že ste tu!

Barsiné Erik C...


Experimentovali sme s niekoľkými značkami, kým sme vás konečne našli.

Vážené Supy!

Moje malé dievčatko sa narodilo v roku 2010 s vrodenými deformitami končatín. Veľa vecí sme vyskúšali, chodili sme po mnohých lekároch a rôznych terapiách, odborník nám odporučil nosiť supinovanú obuv na ulicu aj doma. Experimentovali sme s niekoľkými značkami, kým sme vás konečne našli. Odkedy nosíme topánky, čižmy Supykids, zlepšenie je viditeľné, až neuveriteľne. Okrem toho, že Vaše topánky sú najpohodlnejšie a cenovo najdostupnejšie, sú aj atraktívne. Pre mňa je dôležité, aby die...


Má slabé členky a vybočené chodidlá dovnútra, preto jej odporučili topánky Supykids

Vážený Supykids!

Veľmi sa nám páčia topánky Supykids. Dcéra má iba rok a pol, ale už mesiace nosí vaše sandále zatiaľ iba v izbe. Má slabé členky a vybočené chodidlá dovnútra, preto jej odporučili topánky Supykids.  Miluje ich a už si ich vie aj sama obuť. Je to taká malá parádnica, skutočná baba:)

Vďaka za vašu pomoc!

S pozdravom, Annamária Montz


Lekár nám odporučil na pokles klenby ortopedické topánky

Vážení supykids! Problém trvajúci niekoľko týždňov bol vyriešený, keď pred pár dňami dorazil balíček od Vás. Lekár nám  odporučil na pokles klenby ortopedické topánky. Dovtedy som nepočula nič o špeciálne vytvarovanej supinovanej podrážke. Dlho som si prezerala webshopy a nakoniec som si vybrala od vás zimné topánky aj napriek obave, či vyberiem správnu veľkosť. Nesklamali ste nás, balík prišiel načas, kvalita topánok zodpovedala tomu, čo ponúkate, miera sedela. Môj ...


Supykids značka je víťaz!

Vážení Supykids!

S dcérou sme už vyskúšali niekoľko supinovaných topánok, ale vy ste víťaz. Domáce topánky a aj prezúvky do škôlky sú Supykids, a cez víkend sme kúpili aj krásne sandálky na jar (takže sa už tešíme na pekné počasie :)  

Ďakujem vám! Želka a Julka (21-mesačné dievčatko)


Lekár mi poradil, aby moje deti vždy nosili topánky, ktoré udržujú stabilne päty.

Vážení supykids! Členky môjho syna boli nestabilné, takže začal chodiť o niekoľko mesiacov neskôr, než ostatné deti. Lekár mi poradil, aby mal vždy na nohách topánky, ktoré stabilizujú členok. Mala som problém kúpiť sandále v zime, ale vo vášom webshope som hneď našla, čo potrebujem. 

Ďakujeme, Panna a Levi Fabiánoví


Prvý dojem o topánkach: na pohľad veľmi pekne navrhnuté, vysoko kvalitné

Vážení Supykids! Kvôli prevencii som svojmu synovi pred rokom kúpila prvé supinované topánky.  Bohužiaľ som si nevybrala ako prvú Vašu značku. Už od začiatku sme mali problémy s kvalitou topánok (stielka topánok sa už po prvom týždni zodrala) a ukázalo sa, že môjmu  synovi vôbec nepomohli! Nedávno som bola s ním po 3 rokoch na vyšetrení, kde nám povedali, že má ploché nohy. V každom prípade, sme sa rozhodli urobiť zmenu a vybrali sme si značku Supykids. Pre túto chvíľu môžem povedať, že objednaný výrobok je...


Ďakujem za pohodlné, zdravé a krásne topánky!

Moja trojročná dcéra si pre svoje prvé kroky vybrala značku topánok supykids, preto bolo jednoznačné, že aj jej malý bratček bude nosiť tú istú značku. V januári dostal svoje prvé topánočky, od vtedy si ich nechce ani zobuť. Ďakujem za pohodlné, zdravé a krásne topánky!

Esterka Nováková


Milujem svoje topánky, Anabella :)

Moje dievčatko malo veľmi zlé držanie tela, a ploché nožičky. Topánky Supykids to všetko napravili. Dokonca sa naučila šnurovať si topánky:) 

Anabell Almásiová


Vyhodnoťte produkt!