Barion Pixel
Obchodné podmienky

OBCHODNÉ A PREPRAVNÉ PODMIENKY

Všetky objednávky v našom internetovom obchode považujeme za záväzné.

Každý zákazník vyhlasuje, že svojou objednávkou súhlasí s obchodnými podmienkami e-shopu www.detska-obuv.sk.

V e-shope www.detska-obuv.sk je možné si objednávať tovar jedine elektronicky pomocou ikony obsah košíka, udaním údajov objednávateľa (meno, adresa, telefón, email). Objednávku berieme za ukončenú zaplatením zákazníka za tovar.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY: 

Možnosti platby vo webshope:

·         Platba pri prevzatí výrobku (na dobierku)

V tomto prípade, objednaný tovar a cena poštovného bude vyplatená po obdržaní balíčka.

·        Platba online, bankovou kartou

Elektronická platobná služba spoločnosti Barion, pomocou kreditnej karty môžete pohodlne a bezpečne platiť v našom internetovom obchode. Poskytovateľ služieb Barion Payment Zrt. je inštitúcia pod dohľadom Národnej banky Maďarska, číslo jeho oprávnenia: H-EN-I-1064/2013.

V prípade platby kreditnou kartou bude Kupujúci presmerovaný na Barion Payment Inc. (Adresa: 1117 Budapest, Infopark stny. 1., Telefónne číslo: 0036(1) 464 70 99) bezpečná webová stránka, cez ktorú sa kúpna cena skutočne uhradí. Údaje o kreditnej karte kupujúceho nie sú Barionom v žiadnom prípade zaznamenané, ani nie sú predávajúcemu k dispozícii.

Po úspešnej platbe informuje webová stránka finančnej inštitúcie kupujúceho o úspešnom nákupe, o ktorom dostane potvrdzovací e-mail. V prípade neúspešnej platby vás vráti späť na stranu úspešne potvrdenej objednávky kde vás upozorní na neúspešnú platbu bankovou kartou a ponúkne Vám objednávku na dobierku. Kupujúci má právo odmietnuť túto možnosť na jednom z našich kontaktných údajov: Email: info@supykids.sk, Telefón: 0905 836 877.

Finančná inštitúcia Barion akceptuje iba tieto bankové karty:

Mastercard;
Elektronická karta MasterCard;
Maestro;
Visa;
Visa Electron.

Pri zahraničných objednávkach je cena dodania odlišná ako v rámci Slovenskej republiky, o čom Vás bude prevádzkovateľ strany v maili informovať a žiadať jej úhradu. Ak s tým nesúhlasíte, môžete odstúpiť od kúpy a peniaze Vám budú následne vrátené na účet do 5 dní od oznámenia.

Odoslanie tovaru bude vykonané okamžite po pripísaní peňazí na bankový účet predávajúceho. Dodacia lehota je 1-3 pracovných dní od pripísania sumy. Táto dodacia lehota nie je platná v zahraničí, o presnej dodacej lehote Vás budeme informovať e-mailom.

·        Platba bankovým prevodom na bankový účet (vopred)

Pri platbe vopred prosíme o úhradu hodnoty objednávky, ktorú obdržíte v potvrdení objednávky (cena tovaru + poštovné) odo dňa objednania do 5 pracovných dní na doleuvedený bankový účet. V opačnom prípade objednávku považujeme za zrušenú. Pri prevode zadajte prosím číslo Vašej objednávky do políčka: účel platby.

Pri objednávke a platbe zo zahraničia okrem čísla vášho účtu je potrebné uviesť aj IBAN kód. Prepravné poplatky do zahraničia sú kalkulované individuálne, preto prosím objednávku uhraďte až po obdržaní e-mailu od nášho zákazníckeho servisu, ktorý obsahuje presné náklady dodania tovaru do zahraničia, alebo nás prosím kontaktujte na jednom z našich kontaktov.

Telefón: +421905 836 877

E-mail: info@supykids.sk

Ihneď ako bude platba pripísaná v prospech nášho účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar.

Dodanie tovaru do 7 pracovných dní od uhradenia objednávky. Dodanie obuvi MEMO od 7 do 14 dní.

 

Bankový účet v EUR.

Názov firmy: Primeria Design Kft. 

IBAN: HU73 10300002 13214379 00014889

SWIFT: MKKBHUHB

·         

Spracovanie objednávky

K spracovaniu objednávky dôjde v pracovných dňoch medzi 10-18 hodinou. Objednávku môžete podať aj mimo času vyhradeného na spracovanie objednávky. V tomto prípade bude vaša objednávka spracovaná na ďalší pracovný deň. Po spracovaní objednávky Vám zašleme v e-maili potvdenie o objednávke, v ktorom Vás informujeme, či je objednaný výrobok (y) k dispozícii v našom sklade. Aj napriek dennej aktualižácii skladu môže nastať rozdiel, o ktorom Vás informujeme v potvrdení objednávky.

Nákupná cena je cena, ktorá sa nachádza pri vybranom tovare, je udaná v EUR. V cene je zahrnutá DPH, v cene nie je zakalkulovaná cena dobierky.

Zákazník má právo zrušiť svoju objednávku v dobe po objednaní, ale ešte pred zaslaním tovaru. Túto žiadosť je povinný ohlásiť v maili info@supykids.skKupujúci nehradí v takomto prípade žiadne výdavky

 

DOPRAVNÉ PODMIENKY

Doručenie: Doručenie tovaru prebieha v pracovnej dobe medzi 8 a 17 hodinou. Slovenská pošta Vám o dodaní tovaru zašle avízo v sms a v maili. Kuriér sa pokúsi telefonicky kontaktovať so zákazníkom 1x alebo zazvoní na zvonček, ak je správne označený menom a dohodne sa na prebratí zásielky. Ak zásielka nie je prebratá ostáva uložená na najbližšej pošte 18 dní, pričom kedykoľvek počas 18 dní je možné požiadať 1x o bezplatné opakované doručenie zásielky. Pri objednávke si do poznámok môžete udať ako miesto odberu svoje pracovné miesto, keď si danom čase viete prevziať dobierku iba na pracovnom mieste. Žiadame Vás o presné vyplnenie údajov! 

Dodanie tovaru 1-2, max. 3 pracovné dni od odovzdania balíčka kuriérovi Slovenskej pošty, o čom Vás informujeme v maile. Balíček obsahuje objednaný tovar a faktúru. Pri požiadavke faktúry na firmu, udajte firemné údaje. (Ak je adresa doručenia a adresa firmy odlišná, tak vo fakturačných údajoch vyplňte fakturačnú adresu).

Cena prepravného:  

  • Pri platbe vopred bankovým prevodom a pri platbe kreditnou kartou                      4.50 Eur
  • Dobierkou                                                                                                                 5.50 Eur

 

Ostatné dopravné náklady (výmena tovaru z dôvodu zlého výberu veľkosti, farby, atď.), a vrátenie tovaru hradí zákazník. 

Dané prepravné náklady platia iba pre dodanie tovaru na území Slovenska.

 

OSOBNÉ ÚDAJE

Všetky poskytnuté údaje sú samozrejme chránené - nebudú poskytnuté tretej strane viď. Ochrana osobných dát kupujúceho. Všetci účastníci majú právo prepísať, opraviť, vymazať hociktoré, alebo všetky poskytnuté údaje.

Z dôvodu poskytovania kvalitných služieb predávajúci potrebuje poznať niektoré osobné dáta kupujúceho. www.detska-obuv.sk webshop si počas trvania zmluvy a neskôr kvôli dokazovaniu zmluvných podmienok archivuje zákaznícke údaje. Narábanie s takýmito informáciami sa riadi zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Predávajúci sa zaväzuje chrániť tieto dáta pred zneužitím a zaručuje ich neposkytnutie tretiemu subjektu s výnimkou organizácií, s ktorými spolupracujeme pri vybavení Vašej objednávky. Ide o doručovateľské služby (dodacia adresa) a banky (v niektorých prípadoch meno). Tieto údaje sú poskytované jednorázovo.

 

OSTATNÉ

Nemôžeme prevziať zodpovednosť za žiadnu z dole uvedených prípadov, z akýchkoľvek príčin k nim došlo:

·         Akékoľvek zlyhanie internetovej siete, ktorá bráni www.detska-obuv.sk webshopu v bezchybnom fungovaní a zákazníkovi v nakupovaní.

·         Akákoľvek chyba programu, abnormálna udalosť alebo dôsledky technických porúch.

·         V prípade Vis major, alebo akýchkoľvek udalostí, ktoré sa nedajú riadiť.

·         Akékoľvek záväzkové právne vzťahy vzniknuté medzi odberateľom a dodávateľom pred nadobudnutím účinnosti tejto zmluvy, alebo mimo túto zmluvu, sa riadia všeobecnými legislatívno-právnymi predpismi, pokiaľ sa strany nedohodnú inak.

 

GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ – ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2011/83 /EÚ je kupujúci oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy (nákupu tovaru) do 14 dní od prevzatia tovaru.
Odstúpenie od zmluvy musí byť uskutočnené písomnou formou, musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii tovaru, predávajúceho a kupujúceho a musí byť od obdržania tovaru do 14 dní doručené spolu s tovarom do sídla predávajúceho na náklady a zodpovednosť kupujúceho.
Tovar nesmie byť použitý, musí byť nepoškodenýTovar musí byť doručený predávajúcemu spolu s dokladom o kúpe na doleuvedenú adresu. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar (bez poštovného) zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 dní po fyzickom obdržaní tovaru.  Tovar zhotovený podľa požiadaviek kupujúceho sa nedá vratiť!

GARANCIA VÝMENY TOVARU

V prípade výmeny tovaru (topánky nespĺňajú vaše očakávania, nesprávne zvolená veľkosť, atď.) sú podmienky rovnaké, ako pri garancii vrátenia peňazí s tým rozdielom, že miesto vrátenia peňazí ste si zvolili výmenu tovaru za iný. Lehota vrátenia tovaru je do 14 dní od prevzatia tovaru. Tovar nesmie byť použitý, musí byť nepoškodený. Tovar musí byť doručený predávajúcemu spolu s dokladom o kúpe na doleuvedenú adresu. 

Primeria Design Kft. 

Adresa: 6000 Kecskemét, Klebelsberg Kuno u. 17

IČO: 03 09 132996

DIČ: HU27058415

Zákaznícky servis: +421 905 836-877

Výmena tovaru musí byť uskutočnená písomnou formou, musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii tovaru, predávajúceho a kupujúceho a musí byť vo vyššie uvedenej lehote doručená spolu s tovarom do sídla predávajúceho na náklady a zodpovednosť kupujúceho. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre výmenu tovaru Vám zašleme nanovo vybraný tovar najneskôr do 15 dní po fyzickom obdržaní tovaru. Náklady spojené so zaslatím vymeneného tovaru znáša kupujúci v hodnote dobierky.

ZÁRUČNÉ A REKLAMAČNÉ PODMIENKY

Na všetok predávaný tovar, pokiaľ nie je určené pri tovare inak, je poskytovaná záručná doba v trvaní 24 mesiacov od dátumu predaja. Oprávnenie na záruku zaniká v prípade, že vada bola spôsobená mechanickým poškodením výrobku, prevádzkovaním alebo skladovaním výrobku v nevhodných podmienkach.Zodpovednosť za škodu prechádza na kupujúceho v momente prevzatia predmetu zmluvy od dopravcu. Zodpovednosť za vady zistené pri prevzatí tovaru nesie predávajúci. Kupujúci je povinný takéto vady prípadne rozdiely v množstve reklamovať písomne do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Vady, ktoré nemohli byť zistené pri prevzatí tovaru, a na ktoré sa vzťahuje záruka je povinný kupujúci reklamovať písomne najneskôr posledný deň záručnej doby.
Kupujúci má právo požadovať odstránenie záručných vád v prípade, že je to možné alebo môže požadovať primeranú zľavu z kúpnej ceny. V prípade, že nie je možné záručné vady odstrániť, má kupujúci právo na výmenu vadného tovaru za nový alebo vrátenie peňazí.
V prípade reklamácie je kupujúci povinný doručiť tovar na doleuvedenú adresu firmy.
Po obdržaní tovaru spolu s dokladom o kúpe a písomnej reklamácií (vyplniť formulár záručného listu) je predávajúci povinný do 30 dní písomne oboznámiť kupujúceho s výsledkom reklamačného konania. Súčasťou správy o výsledku reklamačného konania je posudok autorizovaného znalca v príslušnom odbore.

POZOR! Dĺžku záručnej doby nie je možné zamieňať so životnosťou obuvi, plným využitím obuvi a skutočnými úžitkovými vlastnosťami materiálu. Životnosť obuvi je daná spôsobom a intenzitou používania. Pri intenzívnom používaní môže byť životnosť obuvi kratšia ako záručná doba.

 

Informácie ohľadne prevádzkovateľa a majiteľa webshopu:

Primeria Design Kft. 

Adresa: 6000 Kecskemét, Klebelsberg Kuno u. 17

IČO: 03 09 132996

DIČ: HU27058415

Phone Mobil: +421 905 836-877

WWW Link Web: www.detska-obuv.sk

Email E-mail: info@supykids.sk