MEMO supinované vložky 5 mm navýšenie

Stav: ✓ Na sklade
Číslo položky: MEMO ST
Od 12.99 €
Rozmer:
ks:
Informácie o veľkosti

Veľkosť Supykids topánok sa líši od ostatných výrobcov.
Skontrolujte veľkosť obuvi vášho dieťaťa pomocou tabuľky veľkostí!


Tabuľka veľkostí
Vlastnosti produktu

MEMO diagnostická podrážka

Jeden alebo dva týždne pravidelného nosenia MEMO obuvi postačí na preukázanie opotrebovania tenkého okraja diagnostickej podrážky, čo poukazuje či je stav päty vášho dieťaťa optimálny, alebo vyžaduje korekciu. Pri správnom výbere stielky (vložky) sa stav päty upraví a  opotrebenie päty budete vidieť v zóne 1 diagnostickej podrážky (vonkajší roh), čo je správny a optimálny stav. Ak sa nosením vložiek MEMO obuvi nezačne opotrebovávať zóna 1, obráťte sa na svojho ortopéda alebo fyzioterapeuta!
Memo supinované vložky (stielky).

Zóna 1: Chôdza je správna, päta je zdravá. Používanie detskej obuvi MEMO pomáha k ďalšiemu zdravému rozvoju päty. Odporúča sa nosiť modely s nižšou členkovou podporou (napr. Jaspis, Zafira, Verona).

Zóna 2: Pokleslá klenba päty smerom dovnútra, čo vyžaduje použitie šedej vložky a pravidelné nosenie detskej obuvi MEMO. Odporúča sa nosiť modely s nižšou členkovou podporou (napr. Jaspis, Zafira, Verona).

Zóna 3: Pokleslá klenba celej vnútornej časti chodidla smerom dovnútra, zóna 3-4: zaťaženie celej vnútornej časti chodidla. Oranžová valgus korekčná vložka MEMO obuvi je účinnou oporou pre pokleslú klenbu chodidla. Modely s vysokou členkovú oporou (napr. Kengura, Viki) poskytujú extrémne silnú oporu pre členky, ktoré sú fixované. Na dosiahnutie trvalého výsledku sa odporúča hravé zdravotné cvičenie!

Zóna 6: Sklon členka smerom von, zóna 5-6: zaťaženie celej vonkajšej päty smerom von. Vyžaduje sa pravidelné používanie béžovej pronačnej korekčnej stielky. Prosím, poraďte sa s odborníkom alebo fyzioterapeutom!

Memo supinované vložky (stielky).

Poklesnutá klenba päty dovnútra (opotrebenie diagnostickej podrážky MEMO vidíte v zóne 2); odporúča sa dodatočná podpora (navýšenie) päty o 5 mm pomocou korekčnej sivej stielky.

Sú dostupné vo veľkostiach 22-39. Memo szupináló talpbetét

 

 BEZPEČNÁ DOPRAVA
Balík vám bezpečne dopravíme do vlastných rúkBEZSTAROSTNÉ NAKUPOVANIE
Nakupujte bezpečne, 14 dňová garancia výmeny tovaru100% SPOĽAHLIVÝ OBCHOD
Predávame detské topánky už 8 rokov!
Naposledy zobrazené produkty

Podobné výrobky

Vyhodnoťte produkt!